SŁODKOŚCI Z CUKIERNI JAGLO

Oferujemy szeroką gamę wyrobów CUKIERNI JAGLO, wykonanych z najwyższej jakości surowców naturalnych i opartych na własnych recepturach. Specjalnością cukierni są ciasta i torty na każdą okazję, stąd nasze motto ”Wspólnie osłodzimy każdą uroczystość”.

Piękne torty są ozdobą wszelkich przyjęć – weselnych, urodzinowych, imieninowych, jubileuszowych. W naszej cukierni można zamówić wspaniały tort wybrany z bogatej oferty lub wykonany na indywidualne zamówienie. Wystarczy opowiedzieć nam o swoich marzeniach, a my je z przyjemnością – i profesjonalnie! – zamienimy w cukiernicze arcydzieło. Jeśli wyjątkowe święto, ceremonia lub uroczystość mają zachwycić wysmakowaną, słodką oprawą – warto zamówić tort u nas.

Polecamy również pyszne ciasta drożdżowe. Naszą specjalnością są kołacze weselne. To tradycyjne śląskie ciasto upieczemy na zmówienie, przystroimy i dowieziemy pod wskazany adres.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług – na miejscu w cukierni i restauracji Antek oraz do zamawiania wyrobów na wynos.

img